Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Order a cakeTommorow we will deliver cake

If you would like to get a cake tommorow, than you have to place order before 10 a.m.

How to order?

 

PŘIJĎTE s námi OSLAVIT znovuotevření našich cukráren poctivou zmrzlinou!

Již toto pondělí, úterý a středu (25.-27.5.2020)! Potěšíme vás kopečkem zmrzliny zdarma při nákupu dobrot nad 300 Kč. 

Těšíme se na vás.

Vzpomínáte na dobu, kdy vás maminky a babičky braly do cukráren na zmrzlinové poháry? My ano a vždycky jsme byli tak natěšení! Stačilo pár kopečků zmrzliny, ovoce, šlehačka a oči nám svítily jako hvězdičky. A protože rádi vzpomínáme na naše dětství a k tomu milujeme sladké až za hrob, rozhodli jsme se, že kromě dortíků budeme nabízet zmrzlinové poháry. Ať mají maminky s dětmi a babičky s vnoučaty kam chodit na zmrzlinu v Ostravě.

Full ArticleZmrzlinové království v Ostravě. Ochutnejte poháry plné ovoce!

Nemůžete se dočkat léta stejně jako my, zaskočte si k nám na osvěžující ledové čaje nebo poctivé limonády bez chemie. Od 17. 4. na vás čeká v cukrárně v Olomouci bohatá letní nabídka plná novinek.

Full ArticleKoktejlové vábení v Olomouci. Přijďte se osvěžit do Ollies

Vzpomínáte na dobu, kdy vás maminky a babičky braly do cukráren na zmrzlinové poháry? My ano a vždycky jsme byli tak natěšení! Stačilo pár kopečků zmrzliny, ovoce, šlehačka a oči nám svítily jako hvězdičky. A protože rádi vzpomínáme na naše dětství a k tomu milujeme sladké až za hrob, rozhodli jsme se, že kromě dortíků budeme nabízet zmrzlinové poháry. Ať mají maminky s dětmi a babičky s vnoučaty kam chodit na zmrzlinu v Olomouci.

Full ArticleZmrzlinové království v Olomouci. Ochutnejte naše poháry plné ovoce

katicon.png Wedding Cakes

 

Welcome to the magical category of wedding cakes. We’ll be very happy to enhance your festive table on this very special day. Your guests won’t soon forget.
We try to create a unique style for our wedding cakes. They come in round, square or heart-shaped, and the insides are your choice of a cake from Ollies' main offerings.

Contact
More Articles...

Mějte sladký život s námi

Customer references

Tell us about your wonderful experiences with our goodies.

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dear Lucie sorry for sending the photos so late, I hope you enjoy making the cake as much as we are eating it. Love Evelyn Evelyn and Ondrej

  • Hello, Thank you one more time for brilliant wedding cake (we still getting great feedback on cake from our wedding... Renáta Prnka (Schubertová)

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?