Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

katicon.png Children’s Cakes

Welcome to the section of children's cakes, where multiple ideas for cakes for your children are ready for you. We produce children's cakes of the below stated shapes and sizes, which can be stacked up to two layers on top of each other. As there are usually high numbers of people attending celebrations, whose tastes may vary, as a nice surprise, each layer can be made up of a different cake.

První zmíněnou variantou dětských dortů jsou dorty potažené sněhobílým fondánem a dozdobeny různými reliéfy a ornamenty. Dorty obalované fondánem jsou náročnější na přípravu, a proto objednávky přijímáme min. 3 dny před termínem vyzvednutí. Objednávku prosím zadejte telefonicky na č. 603 42 42 68 nebo na e-mail: objednavky@ollies.cz.

V případě obalovaných dortů mohou být použity tyto dorty: Čokomalina dort, Amadeus dort, Malinový dort, Jahodový dort, Sacher dort, Siciliano dort, Ollies větrník, Terra vegan. Druhou variantou jsou dorty s jedlým obrázkem, který si zvolíte dle Vašeho přání. Tyto dorty nejsou obaleny fondánem, ale pouze dozdobeny fondánovými hvězdičkami.

Dětské dorty s obrázkem

Obzvlášť populární jsou v posledním období dorty s obrázkem z jedlého papíru. Můžete si vybrat z různých populárních obrázků (např. Hello Kitty, Cars, Krteček, The Simpsons , Sponge Bob, Pat a Mat, Tom a Jerry) nebo poslat mailem svůj vlastní obrázek. Váš obrázek bude vykrojen do tvaru kruhu o průměru 20 cm. Doporučujeme zvolit obrázky či fotografie jasných barev a obrysů. Optimální rozlišení je 800x600 pix nebo více ve formatu JPG. Obrázky posílejte na e-mail obrazek@ollies.cz. Pod obrázek si můžete zvolit jakýkoliv dort z naší klasické nabídky.

Fondánové dorty

Fondán je sněhobílá cukrářská modelovací hmota vyrobena převážně z cukru a slouží k obalování a zdobení dortů. Struktura vrstev takto obalených dortů je uvnitř mírně jiná než u dortů z klasické nabídky, a to proto, aby se daly správně obalit (např.: bez želé). Jejich výsledný chuťový dojem bude částečně jiný, než jak jej znáte v klasickém provedení prodávaný v naší cukrárně.

Bezlepkové dorty

Bezlepkové dorty – Připravujeme pro Vás dorty, které jsou vhodné pro bezlepkovou dietu. Používáme kvalitní bezlepkové suroviny jako například bezlepkovou mouku “Jizerka” a jiné potraviny neobsahující lepek. Dorty je možné objednat klasickým způsobem jako dorty ze standartní nabídky. Příplatek za bezlepkový korpus je 100 Kč (při velikosti dortu 24 cm)

Veganské dorty

Veganské dorty – Připravíme pro Vás dorty pro vegany, které neobsahují žádné živočišné produkty a striktně dodržující pravidla veganství.

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?