Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

svatba

 

Svatební veletrh v Zámečku Petrovice u Karviné

Valentýn je sice za námi, ale v Zámečku Petrovice u Karviné by rádi zůstali u tak milé, příjemné a zamilované atmosféry, a proto se rozhodli po úspěšném prvním ročníku uspořádat i letos svatební veletrh. V kouzelném prostředí jistě snoubenci načerpají plno inspirací týkající se slavnostního menu a prostření svatební tabule. Nevěsty budou moci vybírat své vysněné svatební šaty a svatební dort, který budou moci ochutnat a osladit si tak sobotní den.

Cukrárna Ollies Petrovice také navštíví. Těšit se na nás můžete v sobotu od 10:00 hodin v zámeckém prostředí, kde si budete moci prohlídnout práci našich profesionálních cukrářek. Ochutnáte dezerty, které můžou hosté během Vašeho svatebního dne mlsat. Poradíme Vám ohledně Vašeho vysněného dortu a zodpovíme na veškeré Vaše dotazy.

Pokud nás znáte, jistě nám dáte za pravdu, že základní surovinou pro výrobu našich dortů je poctivost a láska. A pokud jste ještě nepotěšili své chuťové pohárky našim vynikajícím Čokomalinovým dortem, křehkou pistáciovou makronkou nebo lehkým ovocným košíčkem v belgické čokoládě, pak Vás zveme k našemu sladkému stánku, kde se na Vás bude těšit náš tým Ollies.

<< back to articles archive

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?