Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

svatebn veletrh svatba
 
Navštívili jste společně s námi svatební veletrh v Zámečku Petrovice u Karviné? Byli jste se podívat i na svatební veletrh Nevěsta v multifunkční aule Gong? Stále hledáte nové nápady, další inspirace a nemáte ještě všechny odpovědi na Vaše dotazy? Nezoufejte, Výstaviště Černá louka pro Vás  připravilo už 8. ročník svatebního veletrhu Svatba, který se uskuteční 5. a 6. března.
 
Na této akci si budete moci vybírat svatební šaty, které jsou právě IN, budete mít možnost si vyzkoušet několik kolekcí snubních prstenů. Návštěvníci jistě ocení i bohatý program, ve kterém si pro Vás připravili módní i účesovou show, aranžování svatební tabule, ale i ukázku zdobení svatebních dortů, o kterou nás organizátoři požádali.
 
Celá receptura je firemním tajemstvím, ale hlavními surovinami je pečlivost, láska, kvalitní suroviny, zkušenosti a Vaše přání. Pokud to vše spojíme, vznikne jedinečný a úžasný šperk, který by měl zdobit právě svatební tabuli ve Vašem dni D. Přijďte se podívat, jak takové svatební dorty vypadají, v našem stánku Ollies ochutnejte sladké dobroty včetně sortimentu, který nesmí chybět ve Vašem Candy baru na svatbě. Náš usměvavý tým Vám k dezertům uvaří voňavou kávičku a během posezení se budete moci radit s naší kolegyní ohledně Vašeho vysněného svatebního dortu právě od nás.

<< back to articles archive

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?