Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Advent už nám začal a s ním i každoroční adventní trhy, hledání dárečků, pečení cukroví a zdobení stromečku. Pokud už taky pořádáte hony na vánoční dárky a nevíte, kam dřív skočit, odhoďte na chvíli stres za hlavu a užijte si Vánoce po svém. V klidu a bez spěchu.

Srdečně Vás i Vaše blízké zveme na vánoční punč a sladký dort do našeho cukrářského království. A vezměte s sebou klidně i děti. Ovocný punč máme připravený i v nealko verzi a čeká tady na ně nejeden zmrzlinový pohár.

malinovy-punc

Maliny v každém doušku

Náš ovocný punč děláme jen ze samých dobrot. Najdete v něm pravou vánoční atmosféru i opravdové kusy malin. A jak náš vánoční punč připravujeme? Malinový juice, sirup, vodu, maliny a směs koření společně svaříme a podáváme. Pokud si objednáte alkoholickou verzi, přidáme ještě griotku a teploučký nápoj na zahřátí je na světě.

Jak se dělá punč v OlliesJak se dělá punč v OlliesJak se dělá punč v Ollies

Získejte poukaz na 1+1 punč zdarma

Vánoce jsou občas pěkně hektické, a proto jsme se rozhodli Vám adventní čas zpestřit malými dárečky v podobě vánočních poukazů. Za každý objednaný dortík nebo velkou vánoční štolu od nás v prosinci získáte poukaz na 1+1 nápoj z horké nabídky zdarma. Poukázku můžete uplatnit na alko i nealko nápoje v naší cukrárně v Olomouci, Ostravě – Porubě, Ostravě - Vítkovicích a na adventních trzích na Masarykově náměstí v Ostravě.

Vánoční punčování v Ollies

 

Doufáme, že si adventní čas užijete podle svého a strávíte jej s těmi, které máte rádi. Celé Ollies Vám přeje krásný první adventní týden a u punče na viděnou :-).

<< back to articles archive

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?