Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Jaro už dávno začalo, počasí už nás škádlí hřejivým sluníčkem, dny jsou delší a zimní oblečení má zase na chvíli pohov. V zimě jste si k nám chodili osladit život dezerty a ohřát dobrou kávou, čajem nebo svařáčkem. Pokud bude toto léto stejně tropické jako to minulé, říkali jsme si, že Vám musíme osladit život něčím osvěžujícím. Shodli jsme se, že nejlepším řešením bude poctivá zmrzlina!

Jaké zmrzliny si u nás můžete dát?

Vybrat si u nás můžete z mnoha příchutí. V nabídce bude vždy 8 různých zmrzlin, z toho 4 Vám budou k dispozici pokaždé, když nás navštívíte. Čokoládová, vanilková, pistáciová a malinový sorbet patří totiž mezi stálice. Zbylé 4 příchutě obměňujeme. Výběr je tedy ve výsledku velmi bohatý.

Mezi příchutě, které přijdou na pobočku, zrovna když nadejde jejich čas, patří například mangový či jahodový sorbet, taky skořicová nebo banánová zmrzlina a co Vás určitě potěší v ústech, jsou zmrzliny, které Vám připomenou lahodnou chuť Vašich oblíbených dezertů. Máme na mysli například zmrzlinu cheesecake nebo Tiramisu. A to zdaleka není vše!

zmrzlina

Klasické kopečky, které mívají okolo 40 – 50 g u nás nenajdete. Zmrzlinu nabíráme lopatkami do kornoutků nebo do mističek a nejmenší porce, kterou si u nás můžete dát, váží 85 g. Můžete si dát ale i klidně větší! Pro labužníky a mlsné jazýčky máme porce o 170 g a pro bezedná bříška i královskou porci o 255 g.

Co zmrzliny obsahují?

Smetanové zmrzliny

  • Přibližně 80 % z celkového složení smetanové zmrzliny tvoří mléko.
  • Další složkou je cukr,
  • a vysokoprocentní smetana – 32 %.

Sorbety

  • V ovocném sorbetu samozřejmě převažuje čerstvé nebo mražené ovoce,
  • a dále cukr.

zmrzliny nabidnik

Čím zmrzliny dochucujeme?

Naše zmrzliny dochucujeme přírodními surovinami, mezi které patří například:

  • 100% koncentrované pasty – vznikají rozemletím nejčastěji oříšků, které tak uvolní „šťávy“ a oleje a ty se s přidaným cukrem spojí v pastu.
  • Belgická čokoláda s 55 % kakaa.
  • Ovoce všeho druhu, čerstvé i mražené od lesních plodů, až po exotické ovoce.
  • Ostatní ingredience, které vystihují danou příchuť. Máme na mysli například vanilkový lusk, drcené pistácie, strouhaný kokos a podobné dobroty.

zmrzlina kornout

Ale už by stačilo povídání, teď jen zbývá všechny ochutnat. Jistě si v nabídce najdete tu svou oblíbenou, která vás pohladí na duši pokaždé, když navštívíte naší cukrárnu.

Chceme Vám nabídnout to nejlepší z poctivých surovin, tak přijďte a přesvědčte se sami! Také si zmrzliny můžete odnést s sebou v termo boxu. V létě tak přinesete na návštěvu osvěžující dezert, nebo si svou oblíbenou dáte doma u filmu. No, není to recept na slast?

<< back to articles archive

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?