Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Snídaně je důležitou součástí dne a neměli bychom ji přeskakovat. Stejně tak bychom neměli jíst na lačno smažené, tučné a další těžké pokrmy. Dopřejte si svěží a zdravou snídani v Ollies plnou vitamínů a potřebných výživových látek, které vám dobijou baterky a připraví vás na další krásný den.

ADDCOLO WIGS

Business snídaně po italsku

Ráno jsou lidé lépe naladěni, svěží na nový den. Navíc po vydatné snídani půjde projednávání obchodních záležitostí raz dva. Business snídani můžete začít u italského chlebu foccacia s lososovým gravlaxem a na závěr se osvěžit lehkým zeleninovým salátem nebo bagetkou Carprese. Ať už má váš klient či obchodní partner rád slanou snídani nebo dává přednost fitness stravě, určitě si přijde na své.

Italský chléb foccacia s lososovým gravlexem

 

Posezení s kamarádkou u fitness salátu

Pokud se chystáte vyrazit ven s kamarádkou, začněte den snídaní s chia puddingem s banány a malinovým džemem. Je to zdravá obdoba klasického pudingu a uvidíte, že se po něm budete olizovat až za ušima. V našem lístku najdete také ovesnou kaši s čerstvým ovocem, domácí celozrnné lívance nebo salát s avokádem. Lehké, zdravé a fit.

Zeleninový salát s avokádem

 

Kde najdete Ollies snídaně v Ostravě?

Snídaňové menu si můžete vychutnat hned ve dvou našich pobočkách:

  • Bistro Ollies ve Vítkovicích na Výstavní 2968/108
  • Bistro Ollies v Ostravě Porubě na adrese Porubská 709/14

Pokud nebudete vědět, kam na snídani v Ostravě, nebo budete mít jen cestu kolem, zastavte se k nám ochutnat naše dobroty a dobít si baterky na nový den. Rádi vás uvítáme!

Bistro Ollies Ostrava Vítkovice

 

A pokud jste spíše na to sladké…

…zaskočte si na snídani k nám do cukrárny. Muffiny, záviny, borůvkové a mandlové koláče, pravé máslové croissanty nebo čokoládové brownies čekají jen na vás :-).

<< back to articles archive

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?