Soup:

Bowls s kuřecí masem

Chef's choice
Bowls s kuřecí masem

Dobročinná sbírka pro spolek ADAM - autistické děti a my

Během celého dubna můžete přispět na projekt „OD ADAMA K EVĚ, který je věnován rodinám s autistickými dětmi. Výchova dítěte s poruchou autistického spektra je pro mnoho maminek a tatínků psychicky i fyzicky náročná. Společně jim však můžeme pomoci!

Dubnová dražba obrazů začíná 2. 4.

V neděli 2. 4. na Světový den zvýšení povědomí o autismu startuje výstava a dobročinná aukce jedinečných obrazů z plátna, které vzniklo na festivalu Colours of Ostrava 2016. Plátno neuvěřitelných rozměrů (144 m x 144 cm) pomalovalo celkem 479 dětí a 256 dospělých. Část z obrazů se prodala už minulý rok na benefiční akci Advent plný Křídlení, posledních 10 kousků ale čeká na vás!

Aukce probíhá do 30. 4. 2017 12:00 na portále KŘÍDLENÍ nadačního fondu. Vyvolávací cena je 500 Kč, kterýkoliv obraz si však můžete koupit ihned za krásných (a dobrých) 5 000 Kč. V takovém případě si jej rezervujte u obsluhy provozovny nebo brnkněte na telefon +420 725 269 184 nebo napište e-mail na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Obraz do dražby

Kam finance poputují?

Vybrané penízky se použijí na projekt „OD ADAMA K EVĚ“ spolku ADAM - autistické děti a my z.s. Z financí se uhradí krizové intervence a individuální poradny, které poskytuje specializovaný psycholog Mgr. Přemysl Mikoláš. Poradny a sezení jsou věnovány rodičům, kteří hledají cestu a pomoc při výchově svých autistických dětí.

Ollies je u toho!

Jsme moc rádi, že můžeme být partneři této výstavy a pomoci dobré věci. Velké díky patří KŘÍDLENÍ nadačnímu fondu, Nadaci ČEZ, týmu Colours of Ostrava, společnosti Čechymen, U&SLUNO a RESPIRO, kteří se podílí na přípravě celé akce. Je krásné vidět, že i v dnešní době není lidem osud ostatních lhostejný.

<< back to articles archive

Keep the sweet life with us

Sweet e-mails Ollies

Would you like to know about news in Ollies from first hand?