Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

E-SHOP Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?

Vaše dotazy a názory


Jakým způsobem si můžu objednat dort s obrázkem?

Úplně jednoduše! :-) Vyberte si dort v našem e-shopu a vytvořte objednávku. Následně nám zašlete obrázek na e-mail: objednavky@ollies.cz a uveďte, jaký dort a na jaký termín jste si jej objednali. My si obrázek přiřadíme k Vaší objednávce. A abyste měli naprostou jistotu, že je vše v pořádku, bude Vás kontaktovat naše asistentka, která Vám sdělí, že přiřazení dortu proběhlo úspěšně.

Je možné si nechat v cukrárně odložit dort?

V cukrárnách dorty bohužel neodkládáme. Můžete si jej objednat den předem do 10. hodiny dopolední. Dort pak bude připraven přímo na Vaše jméno. Pokud jste si nestihli dort předem objednat, tak nezoufejte, můžete si přijít vybrat dort z aktuální nabídky přímo do našich cukráren.

Nestihl/a jsem si objednat dort, můžu si jej zakoupit bez objednávky?

Samozřejmě! :-) Pokud jste prošvihli termín na objednání dortu, můžete kdykoliv přijet do cukrárny a vybrat si dort dle aktuální nabídky přímo v cukrárnách Ollies.

Je možné si předem objednat polovinu nebo čtvrtinu dortu?

Vzhledem k rostoucímu počtu objednávek na poloviny, čtvrtiny i dvanáctiny dortů jsme byli nuceni tuto službu přestat nabízet :-( . Dort musíme vždy připravit celý a s hromadícími se objednávkami tohoto typu nám zůstávalo mnoho kusů dortů navíc.

Ale nesmutněte, půlku, čtvrtinu nebo i dvanáctinu dortu si můžete zakoupit u nás v cukrárnách Ollies. Každý den zde máme připraveny všechny dorty z naší nabídky, které Vám naporcujeme a Vy si je tak můžete odnést s sebou domů. Upozorňujeme, že denní nabídka se ale mění podle chutí našich zákazníků. Kdo dřív přijde, ten dřív mlsá :-).

Jsou všechny produkty z vaší nabídky na objednávku nebo je můžu zakoupit i bez objednání ve Vaší cukrárně ?

Jistější a levnější variantou pro Vás je si dort objednat dopředu, a to buď telefonicky na 603 42 42 68, online na webových stránkách www.ollies.cz nebo osobně v cukrárnách.

Každý den dodáváme do cukráren všechny druhy dortů, v průběhu dne se ale nabídka mění podle zájmu a chutí zákazníků. Může se tedy stát, že při Vaší návštěvě nebudeme mít Vámi požadovaný dort už v nabídce. V takovém případě můžete vzít tuto situaci jako příležitost k objevování nových chutí :-).

Kdy nejpozději musím zadat objednávku?

Čím dříve, tím lépe :-). Produkty z klasické nabídky je nutné objednat nejpozději 1 den dopředu do 10:00 dopoledne. Speciální dorty, které jsou pracnější a nákladnější, objednávejte minimálně 3 pracovní dny dopředu. Pozdější objednávky na další den bohužel nepřijímáme. Jen tak zajistíme dodržení výrobního, zracího a chladícího procesu.

Zajišťujete rozvoz Vašich produktů?

Ano, dorty rozvážíme každý den v době od 9:00 do 14:00. Ostatní produkty samostatně z technických důvodů bohužel nerozvážíme.

Jaká je cena dopravy?

Při objednání jednoho dortu je cena dopravy 50 Kč. Tato cena platí v rámci Ostravy nebo v rámci rozvozové mapky. Při objednání dvou a více dortů je doprava po území Ostravy zdarma! Pokud bydlíte mimo Ostravu a máte chuť na náš dortík, můžeme Vám jej dovézt za 10 Kč/km. Ostatní produkty samostatně z technických důvodů bohužel nerozvážíme.

Jakou garantujete trvanlivost Vašich produktů?

Zaručená trvanlivost každého produktu je 48 hodin. Všechny naše dorty a dezerty vyrábíme z kvalitních a čerstvých surovin bez konzervantů a chemických směsí. Tato práce s čerstvými surovinami nás vede k maximálnímu zkrácení objednacích a dodacích lhůt. Veškeré výrobky k Vám posíláme okamžitě po dokončení všech procesů (výrobní, zrací, chladící).

Můžete nám dort předem nakrájet?

Dorty bohužel předem nekrájíme, jelikož hrozí, že si dort nedovezete ve stavu, ve kterém jste si ho vyzvedli. Pokud se bojíte, že dort nenakrájíte na stejně velké kousky, můžeme Vám pomocí naznačovače načrtnout 12 stejně velkých dílků.

Cena dortů je včetně krabice a DPH?

Ano, všechny ceny jsou včetně krabice a DPH.

Vydrží nám dort převoz autem?

Dorty předáváme v krabicích, ve kterých by měly převoz bez problémů vydržet. V případě přepravy autem doporučujeme položit krabici na protiskluzovou podložku. V letních měsících pak doporučujeme vložit krabici do izolační chladící tašky nebo boxu.

V jaké teplotě by se měli skladovat Vaše produkty?

Dorty doporučujeme skladovat v teplotě +4°C až +8°C. Jahelníky, Cheesecaky, muffiny a záviny pak při teplotě +4°C až +15°C

Vyrábíte dětské dorty?

Ano, pečeme i dětské dorty. Fotografie dětský dortů můžete najít v sekci „Dětské dorty“ nebo na našem Facebooku. Pokud by se Vám žádný nelíbil, můžeme si domluvit nezávaznou osobní schůzku, na které probereme Vaše představy a navrhneme cenovou kalkulaci. Společně tak přijdeme na to nejlepší řešení pro Vás.

Nezapomeňte na to, že objednávku dětských dortů je nutné provést nejméně 3 pracovní dny předem. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 733 576 752. Naše obchodní manažerka je Vám k dispozici.

Vyrábíte svatební dorty? Jak dlouho dopředu je nutné zadat objednávku?

Ano, vyrábíme svatební dorty. Fotografie svatebních dortů můžete najít v sekci „Svatební dorty“ nebo na našem Facebooku. Pokud by se Vám žádný nelíbil, můžeme si domluvit nezávaznou osobní schůzku, na které probereme Vaše představy a navrhneme cenovou kalkulaci. Společně tak přijdeme na to nejlepší řešení pro Vás.

Nezapomeňte na to, že objednávku svatebních dortů je nutné provést nejméně 1 měsíc předem! Kontaktujte nás na telefonním čísle 733 576 752. Naše obchodní manažerka je Vám k dispozici.

Vyrábíte dorty ve tvaru dinosaura, kytary… ?

Dorty atypických tvarů (dinosaurus, kytara, mobil, lokomotiva, ženské poprsí, fotbalový míč,..) nevyrábíme. Dorty těchto typů a tvarů vyžadují postupy a suroviny, které nechceme používat. Děkujeme za pochopení.

Vyrábíte bezlepkové dorty?

Ano, jakýkoliv dortík z naší nabídky Vám můžeme udělat v bezlepkové variantě. Objednávku je však třeba zadat 1 den předem, vzhledem k požadavkům na speciální suroviny. Příplatek za jeden bezlepkový dort je 250 Kč.

Bezlepkově si zamlsat můžete přijít i do našich cukráren. V denní nabídce máme i dorty vhodné pro bezlepkáře.

Lze u Vás v cukrárně platit platební kartou?

Ano, v naší cukrárně je možné platit platebními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, JCB, DinersClub. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Lze u Vás v cukrárně platit stravenkami?

Ne, bohužel stravenky nepřijímáme.Děkujeme za pochopení.

Jaká je otevírací doba Vaší cukrárny? Máte otevřeno i o víkendu a o svátcích?

Otevírací doby cukráren najdete v sekci cukrárny.

Zajišťujete pravidelný rozvoz do kaváren a restaurací? Jak si můžu zajistit pravidelný dovoz?

Ano, zajišťujeme rozvoz do kaváren a restaurací. Vše dle osobně sjednaných individuálních podmínek. Pro sdělení bližších informací kontaktujte naše objednávkové oddělení na telefonním čísle 603 424 268 nebo na e-mailové adrese objednavky@ollies.cz. Těšíme se na spolupráci.

Je možné si zamluvit místa ve Vaší cukrárně pro uspořádání například narozeninové oslavy?

Samozřejmě, moc rádi Vám přenecháme prostor v naší cukrárně pro uspořádání narozeninové oslavy. Také Vám můžeme nabídnout náš vinný sklípek a salonek, který se nachází v areálu naší vítkovické cukrárny. Pro bližší informace kontaktuje naší obchodní manažerku na telefonním čísle 733 576 752 anebo na e-mailové adrese obchod@ollies.cz.

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

Podělte se s námi o Vaše krásné zážitky s našimi dobrotami

  • Dobrý den, paní Blahutová, ráda bych Vám i Vašemu týmu poděkovala za skvělý catering a nádherný svatební dort na svatbu... Lenka Stachová

  • Dobrý den, Dort byl vynikající, podle mě to slovy ani nejde popsat, jak byl výborný. O jeho kráse ani nemluvě!! Na svatbě... Renata Remencová

  • Dobrý den, svatební dort byl nádherný, přesně podle představ, až bylo škoda takovou krásu rozkrájet. Jahoda i čokomalina byla... Evka a Zdenek

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.