Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem

katicon.png Dětské dorty

Vítejte v kategorii dětských dortů, kde pro Vás máme připraveno několik nápadů na dorty pro Vaše děti. Vyrábíme dětské dorty níže uvedených tvarů a rozměrů, můžeme je i skládat do 1 – 2 pater na sebe. Protože se oslavy obvykle účastní více osob, a vždy platí více lidí = více chutí, můžete každé patro nechat vytvořit z jiného dortu a mile takto překvapit.

První zmíněnou variantou dětských dortů jsou dorty potažené sněhobílým fondánem a dozdobeny různými reliéfy a ornamenty. Dorty obalované fondánem jsou náročnější na přípravu, a proto objednávky přijímáme min. 3 dny před termínem vyzvednutí. Objednávku prosím zadejte telefonicky na č. 603 42 42 68 nebo na e-mail: objednavky@ollies.cz.

V případě obalovaných dortů mohou být použity tyto dorty: Čokomalina dort, Amadeus dort, Malinový dort, Siciliano dort, Ollies větrník. Druhou variantou jsou dorty s jedlým obrázkem, který si zvolíte dle Vašeho přání. Tyto dorty nejsou obaleny fondánem, ale pouze dozdobeny fondánovými hvězdičkami.

Dětské dorty s obrázkem

Obzvlášť populární jsou v posledním období dorty s obrázkem z jedlého papíru. Můžete si vybrat z různých populárních obrázků (např. Hello Kitty, Cars, Krteček, The Simpsons , Sponge Bob, Pat a Mat, Tom a Jerry) nebo poslat mailem svůj vlastní obrázek. Váš obrázek bude vykrojen do tvaru kruhu o průměru 20 cm. Doporučujeme zvolit obrázky či fotografie jasných barev a obrysů. Optimální rozlišení je 800x600 pix nebo více ve formatu JPG. Obrázky posílejte na e-mail obrazek@ollies.cz. Pod obrázek si můžete zvolit jakýkoliv dort z naší klasické nabídky.

Fondánové dorty

Fondán je sněhobílá cukrářská modelovací hmota vyrobena převážně z cukru a slouží k obalování a zdobení dortů. Struktura vrstev takto obalených dortů je uvnitř mírně jiná než u dortů z klasické nabídky, a to proto, aby se daly správně obalit (např.: bez želé). Jejich výsledný chuťový dojem bude částečně jiný, než jak jej znáte v klasickém provedení prodávaný v naší cukrárně.

Bezlepkové dorty

Bezlepkové dorty – Připravujeme pro Vás dorty, které jsou vhodné pro bezlepkovou dietu. Používáme kvalitní bezlepkové suroviny jako například bezlepkovou mouku “Jizerka” a jiné potraviny neobsahující lepek. Dorty je možné objednat klasickým způsobem jako dorty ze standartní nabídky. Příplatek za bezlepkový korpus je 100 Kč (při velikosti dortu 24 cm)

Veganské dorty

Veganské dorty – Připravíme pro Vás dorty pro vegany, které neobsahují žádné živočišné produkty a striktně dodržující pravidla veganství.

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.