Polévka:

Bowls s kuřecí masem

Tip šéfkuchaře:
Bowls s kuřecí masem


Vánoční radovánky už jsou dávno tamtam, po cukroví jakoby se slehla zem a vánoční stromeček už je schovaný ve sklepě. S úsměvem na tváři vzpomínáme na klidné vánoční svátky, které utekly jako voda. Máte to podobně? Pokud vzpomínáte na krásnou a pohodovou vánoční atmosféru, vůni skořice a vanilky, můžete zavítat k nám do cukrárny. Osladit si život našimi dobrůtkami, znovu nasát klidnou atmosféru a utéct od ruchu velkoměsta.Chutné záviny z listového těsta

Záviny z domácího listového těsta neodmyslitelně patří k dobrotám, které nám dokážou zpříjemnit den. Pokud Vám shon nedovolí si jeden doma připravit, bez starostí, rychle a snadno si jej můžete pořídit u nás. Vybírat můžete hned ze třech variant.

DSC 7210

Jablečný závin v sobě skrývá tu skvělou kombinaci sladkých jablek, skořice a vlašských ořechů. Pokud se na něj zastavíte do naší cukrárny, skvěle jej doplní horký jablečný mošt.

Makový závin, jehož směs je obohacena o sušené švestky, Vám jistě přiroste k srdci společně s Ollies domácím pečeným čajem, který si můžete také zakoupit u nás v cukrárně.

Samozřejmě nesmí chybět tvarohový závin s rozinkami máčenými v rumu, který si vychutnáte dvakrát více společně s bílým svařákem s mandarinkami, který Vám připraví naše usměvavá obsluha.
tvarohovy-zavin 2makovy-zavin 2

 

Ricotta pro štíhlou linii

Sýr Ricotta je velmi lehký, svěží a na povánoční dietu jako dělaný. Obsahuje krásných 13 % tuku, a proto si jej oblíbili zejména ti, kteří si zakládají na štíhlé linii, ale přesto neodolají a rádi mlsají. Pokud máte pocit, že tradičního cukroví a sladkého už bylo dost, můžete šáhnout po tomto sýru. Jeho receptura se inspiruje nejstarší tradicí a přináší zdravý produkt plný důležitých látek, jako je vápník, bílkoviny a fosfor. V naší cukrárně můžete narazit hned na několik dobrot s tímto sýrem.

Ricotta čistá je svěží dort typu „cheesecake“ z italského tvarohového sýru ricotta ve vanilkovém lineckém korpusu s mřížkou. Čistý, jednoduchý ale přesto naprosto lahodný dezert nenechá Vaše chuťové buňky klidné.

ricotta-dort 2

Pokud holdujete ovoci, může vás zaujmout celozrnná ricotta (meruňková), která je z celozrnného korpusu z žitné mouky a pokryta meruňkovým pyré s pudinkem. Tato odlehčená, zdravá varianta je slazena přírodním sladidlem Stévií, díky čemuž je vhodná i pro diabetiky.

Kromě meruněk si můžete pochutnat také na borůvkách. Borůvková ricotta, kterou Vám připravíme na objednávku, je doplněna o pyré z borůvek, které jsou bohaté na antioxidanty, vitamín A, C a B.

ricotta-dort-boruvkovy 0ricotta-dort-merunkovy 0


Celá nabídka tohoto pečiva společně s bohatou nabídkou horkých nápojů na Vás čeká v našich cukrárnách. Přijďte si k nám osladit a zpříjemnit den, rádi Vás uvítáme! Všechny dobroty si samozřejmě můžete odnést se sebou a vychutnat si je v pohodlí domova.

<< zpět na archív článků

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.