Vaše oblíbená cukrárna
Rezervace a objednávky 603 424 268
Twitter Facebook Google+ Foursquare Pinterest Instagram Sledujte nás na sociálních sítích
Objednat dort Již zítra Vám jej dovezeme

Chcete-li dort již následující den, objednávejte nejpozději den předem do 10 hodin dopoledne.

Jak nakupovat?
Rozvoz
 

Rozvoz

Od samotného počátku firmy pro Vás provozujeme rozvážkovou službu našich výrobků k Vám domů, do firmy, na úřad, na oslavu nebo kdekoliv dle Vašeho přání.

Jak tato služba funguje a jak ji můžete využít?

1.       KDE ROZVÁŽÍME?

Rozvážíme v rámci Ostravy!

Základním rozvozovým regionem je Ostravská aglomerace stanovená mapkou všech ostravských čtvrtí a přilehlých předměstí.

2.       KDY ROZVÁŽÍME?

Rozvážíme 7 dní v týdnu, vždy podle den předem stanovené trasy dle jednotlivých přijatých objednávek v čase mezi 9.00 – 14.00 hod. Přesný čas doručení nelze předem přesně stanovit vzhledem k počtu rozvozů a rozmanitosti trasy. Stanovte vždy v objednávce nejlépe dobu DO KDY NEJPOZDĚJI musí být dort doručen a přesně uveďte telefon na přebírajícího pro jednodušší komunikaci s rozvážejícím řidičem. Přebírající bude kontaktován (nikoliv prozvoněn) jakmile se bude blížit nebo bude-li už na místě. Prosím buďte k zastižení na uvedeném telefonním čísle!

3.       CENA ROZVOZU ?

Jeden dortík doručujeme ve výše uvedeném regionu rozvozu za poplatek 50,-Kč, dva a více dortíků dovážíme ZDARMA!  Cena rozvozu svatebních dortů a velkých objednávek i mimo stanovený region je vždy stanovena individuálně dle velikosti objednávky a vzdálenosti rozvozu. Sazba za 1 km dopravy je ve výši  10,- Kč/km.

Rozvoz je prováděn firemním chladícím dodávkovým vozem, jednotlivé výrobky jsou zabaleny ve firemních obalech, které jsou součástí ceny. Rozvážíme pouze celé výrobky !  U rozvozu „Dárkové služby“ budete informováni o úspěšném doručení obdarovanému. K rozvozu zdarma přibalujeme úsměv a srdečné pozvání do našich cukráren k posezení. 

4.       ROZVOZ MIMO OSTRAVU

Dorty vám rádi doručíme na libovolné, automobilem běžně dostupné, místo v České republice. Cena dopravy se stanovuje individuálně vzhledem k vzdálenosti a hodnotě objednávky. Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 733 576 752 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mějte sladký život s námi

Reference zákazníků

  • Ještě jednou moc děkujeme, dort byl výborný. Všichni byli spokojení. Hezký večer Tereza Kuchtová Tereza Kuchtová

  • Dort byl nádherný, včas a bez problémů doručen a hlavně výborně chutnal, jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro bílo -... Hanka a František Šmehlíkovi

  • Dobrý den, Dort splnil naše očekávání a představy, hostům chutnalo. Porcí bylo dostatek pro všechny natolik, že nám ještě... manželé Mojžíšovi

Mějte sladký život s námi

Sladké e-maily Ollies

Sladké e-maily Ollies, to je spousta radosti pro každého mlsálka. Navíc soutěže, slevy, novinky a sezóní nabídka.